Hello!

Uff, mam tyle spraw w rączkach, że ciągle się gubię we wszystkim :D 
Ale przychodzę dziś do Was z dawką prac, które są inspiracjami do różnych świetnych wyzwań, do których mam nadzieję zechcecie się przyłączyć ! D 

Ah, I have so much stuff on my head, I'm totally busy, but ! Today I have for you some of my project which are inspirations in challenges, I hope you would participating in them ! Really worth ! :D 

A na pierwszy ogień to chyba zachwaliłam swoje wyzwanie w scrappin, ale stworzyłam bardzo uniwersalny moodboard i mam nadzieję, że chętnie z niego skorzystacie :D Ja zainspirowałam się przede wszystkim ołówkami, książkami - co skojarzyło mi się z planowaniem, napiętym harmonogramem, i takich tam :D Poza tym oczywiście kolory, napis hello! :D No i stworzyłam takiego scrapa : 

And first - I guess I say a lot positively things about my moodboard in Scrappin Fantasies :P I create that, and I think that you can see as much inspiration pictures in them as me :D I was inspired by pencils, books - which I think really fits to planners :D Beside, of course colours and word HELLO ! And I created that layout : 


a moodboard wygląda tak : 
and this is a moodboard : kolejna praca związana jest z wyzwaniem w I-KROPCE, gdzie inspirowałyśmy się paletą kolorków oraz tematem - kartka urodzinowa :) oczywiście zapraszam Was serdecznie do udziału i w tym wyzwaniu, oraz obejrzenie prac pozostałych projektantem gdyż są niesamowite! 

Next project is for I-KROPKA challenge which we use colour palette and tittle of challenge is - birthday card! :) Or course, I want to invite you to this challenge and look for the other DT members work, because they made amazing things!  


a tak prezentuje się paleta :
and this is colour palette : Następnie chciałabym Was również bardzo serdecznie zaprosić do 123scrapujTy, gdzie temat wyzwania tym razem podawałam ja - no i  oczywiście - bardzo chcę zobaczyć jak robicie bałagan ! Doskonale wiem, że mnie zachwycicie tak samo jak dziewczyny z DT ! Więcej możecie przeczytać na blogu 123scrapujTy, gdzie Was serdecznie zapraszam 

Next I want to invite you to 123scrapujTy blog where the challenge this time is my idea! I want to see how you create messy things! I'm totally sure that you create amazing works as much as DT girls inspirations! It's awesome to be a guest in this talented team ! łoooo, trochę się tego w tym tygodniu działo, mam nadzieję, że dołączycie do tych wyzwań, ponieważ uwielbiam oglądać Wasze prace i inspirować się nimi ! 
Uff I hope you will join to this challenge, because I love to look at works you create! There are so much inspiration for me ! 

A na koniec, materiały jakich uzyłam : 
And now it's time for - products which I use : 

      Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości  Studio Calico 48-Piece Lemon Lush Paper Pad, 12 by 12-Inch  

23 komentarze:

 1. Scrapy jak zwykle mega, mega pozytywne i za to je kocham a karteczka ma w sobie wieeeeele uroku. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bałagan fenomenalny, karteczka urocza, a pierwszy scrap niesamowicie zakręcony ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiem, co podziwiać, bo każda z prac ma coś w sobie. Scrapy są takie szalone, kolorowe i pełne życia, kartka natomiast bardzo lekka i urocza :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kapitalne scrapy, sporo się na nich dzieje:-) Kartka jest cudna!

  OdpowiedzUsuń
 5. zwariowane te prace :) chyba cała Ty! ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. ten pierwszy scrap, to chyba z dedykacją dla mnie:) Z tym "organize" to u mnie ostatnio kiepsko, ale "never give up" - dziękuję za piękną inspirację:)

  OdpowiedzUsuń
 7. uwielbiam wszystkie 3 <3 fantastyczne są <3

  OdpowiedzUsuń
 8. Prace fantastycznie kolorowe i cudne :) Dziękuję za świetne wytyczne na blogu 123 Scrapuj Ty!

  OdpowiedzUsuń
 9. Jaki wysyp fantastycznych prac! Skąd Ty bierzesz tyle energii? Też chcę ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Cudne! Tyle tu energii ;) I kolory wspaniałe.

  OdpowiedzUsuń
 11. Oba scrapy świetne, a pierwszy jakby takim nowym spojrzeniem robiony:) Inny od pozostałych:) Kartka cudna i zauważyłam ją już na iKropce. Zrobiłam swoją na wyzwanie, bo kolory są booooskie, ale pokażę za kilka dni. Pozdrawiam ciepło:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Moc energii i wszystkie prace pięknie wykonane!

  OdpowiedzUsuń
 13. zaszalałaś twórczo na maxa :) super i dalej don't give up :)))

  OdpowiedzUsuń
 14. Jaka urocza karteczka a scrapy - pełen odlot! :D Ja się dzisiaj bawiłam tym moodboardem ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Sajciu, nikt tak nie bałagani jak ty! Nikt! I cudny jest ten Twój bałagan :D Moodboard kocham i będę do niego wracać jeszcze często, bo jest świetny :D

  OdpowiedzUsuń
 16. ile tu pozytywnej energii:) rewelacyjne prace:)

  OdpowiedzUsuń
 17. jak zwykle pięknie i jak zwykle się dzieje :)

  OdpowiedzUsuń
 18. świetne, pełne energii i radości prace. każda bardzo mi się podoba. :)

  OdpowiedzUsuń

Search This Blog

Pinterest Gallery

Instagram Shots