studying layout! :)


Cześć wszystkim jeszcze raz :D 
Hello everyone once again! :) 

Chciałabym pokazać Wam jeszcze jednego scrapa :) Tym razem praca opowiada przede wszystkim o tym jak wyglądał mój studencki rok :D Jejku, chciałam zawrzeć tu wszystko co najważniejsze, jednak nie do końca się dało :D Skończyło się na najważniejszych kwestiach takich jak pisanie licencjatu -oh tu ważne - skończenie pracy i obrona to było największe marzenie stąd też praca leci na wyzwanie o tematyce marzeń i z użyciem wykrojnika ( tutaj występuje kółko, a raczej sporo kółeczek :D) w Craftowym Ogródku sponsorowane przez Magiczną Kartkę :) Poza tym w pracy znalazły się sprawy kluczowe - takie jak kawa, energy drink, moje przesadnie kolorowe notatki, a także chillujący kot :D oraz rysunek podobny do moich bazgrołów na marginesach, chociaż bazgroły są zwykle większe i odzwierciedlają moje kłębki w głowie na wykładach :D Praca jest zrobiona także według cudownej mapki, jaką w tym miesiącu proponuje Studio Tekturek (o tak! szczerze się w niej zakochałam) 

Today I want to show you one more layout. This time my project is about my study year :D I really want to add every little thing about this to one layout - but it's deffinitely to small space for me to say everything about this :D So I choose the most important things like graduation : D - this was really our dream so I add my work to challenge in Craft Garden where theme of challenge is dreams and we have to use at least one dies :) I pick circles, which are also my photos :) In my layout you can see also other important things like coffee, energy drink, my colorful notes ( yes, I'm still a child :D ) and chillin cat :D My work is made for fabulous sketch challenge in Studio Tekturek (I fall in love with this sketch :) Trochę detali:
Some details:
Na koniec produkty jakich używałam:
At the end product which I use to create my project:  AT Plus One - 12x12 Paper - Duet  Sweet Routine-12x12 Paper - Around the House Themed Cards - Story of Me   Themed Cards - Summer

17 komentarze:

 1. Taki grzeczny, poukładany i bardzo osobisty :) Miło będzie zobaczyć go za parę lat. Pozdrawiam i dziękuję za przemiłe komentarze ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Scrap się fajnie "czyta", aż jestem ciekawa co studiujesz:)

  OdpowiedzUsuń
 3. student to ma życie :))) kopalnia pomysłów - to już nie LO to historia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny scrap :) Fajnie pokazuje studenckie życie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Rewelacja, dużo się na nim dzieje, widać, że się nie nudziłaś :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Fenomenalny i z dużą dozą humoru :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Genialny i mega pozytywny. ;) A te kolory! <3

  OdpowiedzUsuń
 8. rewelacyjny! bardzo pozytywny, kolorowy, czadowy:)

  OdpowiedzUsuń
 9. mistrzowski jest ;D nie dość, że zarąbisty temat, to jeszcze mega kolory i Twoje boskie pismo! i nawet rysuneczki ;D a ten kot to już w ogóle fenomenalny jest ;D

  OdpowiedzUsuń
 10. Rewelacja! Fantastyczna kolorystyka :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Haha, energetyki, skąd ja to znam :D świetnie ujęty studencki rok w pigułce :)

  OdpowiedzUsuń

Search This Blog

Pinterest Gallery

Instagram Shots