liftowanie ;)

pierwszy raz w życiu coś liftowałam, więc przeczytałam definicje : LIFT – praca wykonywana na wzór innej. i bardzo starałam się nie kopiować tej pracy, bo to jakby wydawało mi się nieetyczne, a teraz myślę, że może źle zrobiłam, bo lift na tym polega? nie wiem, jak będzie trzeba to usuńcie moją pracę, bo mówię serio, to mój pierwszy lift i może coś źle zrozumiałam.

tak czy inaczej, Rapakivi obchodzi urodziny, co za tym idzie uparłam się jak osioł, że praca musi być z ich papierów i już :D niestety gdy tylko papierki przyszły to większość wykorzystałam, ale wykombinowałam jeszcze małe co nieco na jedną kartkę :) Lift pracy Noomiy (którą uwielbiam, pracę też, ale w ogóle Noomiy traktuję jako inspiracje) w moim wykonaniu wygląda tak :a to praca jaką liftowałam : 

http://www.scrapakivi.com/pictures/preview/image6.png

5 komentarze:

 1. Wyszło bardzo ładnie i ciekawie :) Ja uważam, że pojęcie liftu jest dość luźne: ja np. traktuję liftowanie jako próbę wykonania możliwie najbardziej podobnej pracy, ale z dostępnych mi materiałów i według moich umiejętności, wiem jednak, że liftować można także inspirując się np. samą kompozycją pracy, albo kolorystyką :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję bardzo za zliftowanie! :)
  Cudownie CI wyszło! :**

  Wg mnie lift to praca najbardziej podobna do oryginalnej (o ile są takie możliwości materialne), dlatego zaprzestałam liftowania, bo trochę to zgrzyta z moim JA :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Sliczna - ładne niebieskie kwiaty

  OdpowiedzUsuń
 4. Fanatstyczna kartka, bardzo energetyczne połączenie kolorów! Dziękujemy za udział w zabawie urodzinowej na blogu Rapakivi :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawe zestawienie kolorów, bardzo fajny Twój lifcik :)
  Dziękujemy za udział w zabawie Rapakivi :)

  OdpowiedzUsuń

Search This Blog

Pinterest Gallery

Instagram Shots